Frodov denník

9. března 2007 v 8:06 | Arwen06 |  Denníky
Den první: Po dlouhém a ozdravném spáku v Elrondově domě se cítím mnohem lépe. Sam mi dal úžasnou bublinkovou koupel a dokonale vydrbal záda. Platonická, bratrská láska je tak nádherná. Nejsem si ale tak docela jistý, proč mi musel cucat prsty u nohou, ale zřejmě to má co dělat s elfím způsobem léčby.
Den třetí: Souhlasil jsem nést Prsten do Mordoru. Když nad tím tak přemýšlím, pravděpodobně to byl špatný tah.
Den čtvrtý: Aragorn s Boromirem se drsně pohádali o to, kdo mě ponese na Caradhras. Aragorn Boromira hodil do sněhové závějě. Boromir na oplátku kousl Aragorna do ucha. Prsten na ně musí působit víc, než jsem myslel.
Den šestý: Když jsem se probudil, Aragorn si hrál s knoflíky od mé košile. Určitě jde po Prstenu. To jeho zatracené vábení.No, když se Aragorn o něco pokusí, Sam ho zabije.
Den desátý: Dneska Legolas hladil vnitřní stranu mého stehna svým lukem. Byl jsem ohromen. Neměl jsem tušení, že také ON chce Prsten. Musí to být předmět obrovské moci...
Den jedenáctý: Gandalf mi předvedl zvláštní kouzlo. Očividně, špičaté čarodějnické klobouky nejsou jen na parádu. Zajímalo by mě, jestli ho Prsten také ovlivňuje. Nebo je možná jen velmi divný.
Den dvacátý čtvrtý: Konečně se po dlouhé době cítím odpočatý. V Morii je naštěstí taková tma, že mě Aragorn nemůže ochmatávat. Gandalf spadl do stínu. Oplakal jsem špičatý klobouk.
Den dvacátý sedmý: Lothlorien je tak krásný. A Galadriel taky. Nabídl jsem jí Prsten, ale ona pořád říkala: "Ne, chtěla bych od tebe něco jiného, Frodo Pytlíku..." A přitom se mi snažila zajíždět rukou do šortek. Tak jsem jí jedny šortky daroval, jelikož se zdálo, že je by vážně chtěla. Asi mají v Lothlorienu nedostatek šortek.
Den třicátý: Celý den jsme pádlovali. Jsem velmi unaven. Smíšek a Pipin navrhli skupinovou masáž. Je opravdu milé mít tak starostlivé přátele. Jsem rád, že nejsou v moci Prstenu. Ačkoli tak důkladnou masáž zad ani jiných částí těla jsem zase nepotřeboval. Pipin si doufám uvědomuje, že jsme bratranci. Ne?
Ne?
Den třicátý třetí: Boromir se mi pokusil vzít Prsten. Nejsem si zcela jistý, ale mám pocit, že si se mnou chtěl také zašpásovat. Značně vysilující, jelikož je dosti mohutný.
Den třicátý šestý: Každý se o něco pokouší. Nezvládám se s tím vyrovnávat. Odcházím do Mordoru. Sam jde se mnou. Vyhovuje mi to, neboť budeme mít více času na čistě platonicko-bratrské masáže nohou, které Sam tak ovládá. Na druhé straně mě mrzí, že opouštím Společenstvo, jelikož jsem si pohrával s myšlenkou, že bych si mohl užít s Gimlim. Silné copy a jeho obrovská helma mě docela rozpalovaly. Ále, vždyť je to jedno. Stejně bych se mu nelíbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama